وبلاگ

بهترین کشور برای احراز هویت صرافی بایننس + 4 فاکتور مهم

دسترسی سریع به محتوای این مقاله
بهترین کشور برای احراز هویت و وریفای در صرافی های - وریفای با کشور قطر - وریفای بایننس با کشور امارات

بهترین کشور برای احراز هویت و وریفای | شاید به جرئت بتوان گفت انتخاب کشور برای احراز هویت و وریفای دغدغه هر  ایرانی هست که میخواهد مدارک فیزیکی احراز هویت را تهیه کند. (علی الخصوص برای وریفای در صرافی بایننس و وریفای در صرافی بایبیت) کشور مناسب برای وریفای در هر برهه زمانی میتواند کشور متفاوتی باشد زیرا شرایط سیاسی کشور ها پیوسته در حال تغییر هست و قانون گذاری ها پیوسته قوانین مختلفی را تصویب میکنند . در این مقاله به 4 فاکتور اصلی برای انتخاب بهترین کشور و لوکیشن برای وریفای خواهیم پرداخت و در نهایت یکی از بهترین کشور ها برای وریفای را معرفی خواهیم کرد :

1. مالیات بر عایدی سرمایه :

بهترین کشور ها برای وریفای کشور هایی هستند که نرخ مالیات بر در عایدی سرمایه در این کشور ها صفر باشد از جمله این کشور ها عبارت است از : قطر ، عمان ، امارات ، کویت ، موناکو ، باهاما ، برونئی ، سنت کیتس و باهاما .

کشور های اتحادیه عرب (GCC) با توجه به منابع نفتی فروان از جمله کشور هایی هستند که نه تنها از شهروندان اصلی خود مالیات نمیگرند بلکه مبلغ زیادی هم بصورت یارانه به شهروندان خود ماهانه میپردازند. 

در طرف مقابل کشور های اروپایی با قوانین مالیاتی سخت گیرانه هستند که بخش زیادی از درامد شهروندان خود را در قالب مالیات بر عایدی سرمایه مطالبه میکنند.

نکته : در زمان نگارش این مقاله مالیات بر عایدی سرمایه در صرافی های ارز دیجیتال اعمال نشده است ولی با این روند قانون گذاری که ارز های دیجیتال در پیش گرفته است احتمال این که در آینده نزدیک مالیات بر عایدی سرمایه در صرافی های ارز دیجیتال اجرایی و عملی شود ، زیاد هست فلذا از همین الان این فاکتور رو حتما لحاظ کنید.

2. محدودیت های معاملاتی :

دومین فاکتور که برای انتخاب بهترین کشور برای احراز هویت و وریفای صرافی بایننس ( و حتی بقیه صرافی ها و بروکر ها) در نظر بگیریم فاکتور محدودیت های معاملاتی است. برخی از کشور ها درست است که در صرافی بایننس تحریم نیستند ولی محدودیت های معملاتی دارند . برای مثال لیست کشورهایی که امکان معملات فیوچرز در صرافی بایننس ندارند به شرح زیر میباشد :

 1. آلمان 
 2. ایتالیا 
 3. هلند
 4. فرانسه
 5. آفریقای حنوبی
 6. استرالیا 
 7. سنگاپور
 8. هنک کنگ
 9. انگلیس
 10. ….  

این کشورها میتوانند ازسایر خدمات صرافی بایننس از جمله معاملات اسپات استفاده کنند ولی امکان استفاده از توکن های اهرم دار و معاملات فیوچرز و بخش مارجین را ندارند.

بهترین کشور برای احراز هویت کشوری است که محدودیت معلاتی ندارد.

3.تایم زون :

صرافی های ارز دیجیتال و پلتفرم های معاملاتی به تایم زون دستگاه و دیوایس شما دسترسی دارند. تایم زون یا منطقه زمانی کشور هایی که در یک عرض جغرافیایی قرار دارند معولا برابر است. بهترین کشور برای احراز هویت، کشور یا کشورهایی هستند که با کشور ایران در یک عرض جغرافیایی قرار دارند.فرض کنید تایم زون گوشی شما با تایم زون +3:30 که مربوط به کشور ایران است ، تنظیم شده است و شما احراز هویتتان را با کشور آلمان انجام داده اید که تایم زون مختص خودش را دارد . 

برای این که این تناقض پیش نیاید توصیه میکنیم با کشور هایی وریفای کنید که با کشور ایران در یک عرض جغرافیایی باشد.لیست برخی کشورهایی که با کشور ایران در یک عرض جغرافیایی میباشد بدین شرح میباشد : 

 1. قطر
 2.  عمان
 3.  امارات 
 4. آذربایجان
 5.  ارمنستان
 6. کویت

4. بهترین کشور برای احراز هویت و وریفای از لحاظ تشابه چهره و زبان:

آز آنجایی که کشور ایران در قاره آسیا واقع شده است مردمان کشور های آسیایی بیشترین تشابه چهره را نسبت به چهره ایرانی ها دارند بنابر این بهتر است کشوری که برای وریفای و احراز هویت انتخاب میکنیم از کشور های آسیایی باشد. مردم کشور هایی که در نقشه جغرافیایی به کشور ایران نزدیک تر هستند (علی الخصوص منطقه خاورمیانه) بیشترین تشابه چهره را به ایرانی های دارند. 

برای انتخاب فاکتور زبان هم در نظر داشته باشید که صرافی ها و بروکر ها به زبان سیستم و کیبورد شما دسترسی دارند و زبان عربی بیشترین تشابه را از نظر حروف به زبان فارسی دارد.بجز حروف گ چ پ ژ بقیه حروف در زبان فارسی و عربی مشترک است .

نتیجه گیری برای انتخاب بهترین کشور برای احراز هویت و وریفای

این پست تلگرامی (لمس کنید) در تاریخ 2021/09/13 منتشر شده یعنی چند سال پیش، ما بهترین لوکیشن رو در زمان خودش برای وریفای صرافی بایننس معرفی کردیم که هنوز هم که هنوزه هیچ محدودیت معاملاتی برای کاربران این کشور (امارات متحده عربی) پیش نیومده !

امارات متحده عربی بهترین کشور برای وریفای احراز هویت صرافی و بروکر -
متن این پست تلگرامی : وریفای با کشور امارات 🇦🇪رو توصیه میکنیم علتش هم اینه که اولا مالیات بر درامد شخصی نداره و ثانیا از همه مهمتر هیچ گونه کنترل و نظارت ارزی در این کشور اعمال نمیشه و وجود نداره. و مورد بعدی هم این که امارات با کشور خودمون ایران در یک عرض جغرافیایی قرار داره بنابراین ساعت رسمی ایران و امارات تقریبا برابره و از این لحاظ که بایننس متوجه اخلاف زمان بین سیستم و ساعت رسمی کشور بشه نگرانی نداریم. در صورتی که با لوکیشن امارات وریفای بشین لزومی نداره حتما با ایپی امارات به بایننستون متصل بشین بلکه از ایپی کلیه کشور های مجاز میتونین متصل بشین و شما نیازی به vps و ایپی ثابت هم ندارین قبلا بارها گفتم یه کشور مشخص و مجاز در بایننسو انتخاب کنین و همیشه با اون کشور متصل بشین لازم نیست ایپی ثابت باشه کشور ثابت باشه کافیه اگر میخواین کشور رو هم تغییر بدین فاصله زمانی پرواز بین دو کشور رو رعایت کنید. بجای هزینه vps و سرور مجازی کردن با هزینه کمتر میتونین بایننستون رو وریفای کنید و از خدمات بزرگترین صرافی دنیا بدون هیچ محدودیتی استفاده کنید.

✅ 65 درصد ایرانی هایی که داخل صرافی بایننس ترید میکنند با لوکیشن امارات 🇦🇪 وریفای کردند و علت این که بین این همه کشور، لوکیشن امارات محبوب شده، معرفی این لوکیشن برای اولین بار توسط مجموعه ابزار تریدینگ هست. با افتخار بنیانگذار وریفای صرافی بایننس با کشور امارات هستیم.

✅ زمانی که ما داشتیم با لوکیشن امارات وریفای میکردیم اکثر افراد کم تجربه با لوکیشن های سنگاپور و هلند و مالزی … وریفای میکردند که به مشکل خوردند. برای همینه تاکید داریم مشاوره های قبل از وریفای و احراز هویت رو جدی بگیرین.

 در حال حاضر بهترین لوکیشن برای وریفای صرافی بایننس کشور قطر هست چون برعکس لوکیشن امارات کمتر ایرانی تونسته با این لوکیشن وریفای کنه و حساسیت صرافی بایننس به کاربرانی که با این کشور احراز هویت میکنند کمتر هست و از همه مهمتر مدارک هویتی کشور قطر صرفا بصورت اختصاصی توسط تیم ما طراحی شده و مدارک این کشور کاملا تست شده و مطابق با الگوریتم سامانه های هوش مصنوعی اکثر صرافی ها و بروکر های بین المللی هست!

✅ آیا حتما با ایپی کشور قطر برین؟! الزامی نداره ، از آیپی همه کشور های مجاز در صرافی بایننس میتونین استفاده کنین. البته ایپی اختصاصی قطر رو تیم ما ارائه میکنه! کمتر تیمی هست که هم از لحاظ ایپی ثابت اختصاصی با این همه تنوع لوکیشن شما رو ساپورت کنه و هم از لحاظ مدارک هویتی وریفای و احراز هویت ! خودشم بدون واسطه !

✅ متاسفانه ما ایرانیا فقط از سمت امریکا تحریم نیستم بلکه خودمون هم خودمونو محدود و فیلتر کردیم !

احراز هویت و وریفای صرافی های ارز دیجیتال ، بروکر ها ، فریلنسر ها ، برنامه نویسان و ....

احراز هویت صرافی ها بروکر ها فریلنسر ها برنامه نویسان گیمر ها پراپ ها

پک کامل مدارک فیزیکی احراز هویت و وریفای ابزار تریدینگ - پاسپورت آیدی کارت و گواهینامه رانندگی

پک های مدارک فیزیکی

شامل آیدی کارت پاسپورت گواهینامه راننگی تاییدیه آدرس

خبر نامه احراز هویت و وریفای حساب با ابزار تریدینگ - آخرین اخبار وریفای و احراز هویت با مدارک هویتی - خبر نامه ابزار تریدینگ abzartrading

عضویت در خبر نامه ...

آخرین اخبار و مقالات مرتبط و کد های تخفیف را از دست ندهید!

فهرست مطالب
به این مقاله امتیاز دهید :
4.7/5 - (23 امتیاز)
به شتراک بگذارید :
پشتیبانی ابزار تریدینگ
پشتیبانی ابزار تریدینگ
واحد پشتیبانی ابزار تریدینگ همواره در تلاش است تا مفید ترین ، بهترین و به روز ترین خدمات ، محتوا و مطالب را ارائه کند .

دیدگاهی در مورد “بهترین کشور برای احراز هویت صرافی بایننس + 4 فاکتور مهم

 1. فواد گفت:

  مقاله بسیار خوبی بود . مقاله جامع و در عین حال مانع. ممنون که این اطلاعات رو بصورت رایگان در اختیار ما قرار میدین.

  1. پشتیبانی ابزار تریدینگ گفت:

   ممنون نظر لطف شماست

 2. مسعود گفت:

  من فکر میکردم امارات بهترین کشور برای وریفای بایننس هست تا این که مقاله شما رو مطالعه کردم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من
Verified by MonsterInsights